ГоренюкОлександрОлександрович

Підприємець, урбаніст, IT-спеціаліст, громадський діяч. Здобув освіту юриста-міжнародника, спеціаліста з благоустрою міст, дизайнера та перекладача. Автор і співавтор масштабних проектів благоустрою рідної Одеси (зокрема – парку Жанни Лябурб, що розташований на схилах між бульваром Жванецького й Приморською вулицею). Співзасновник громадського ресторану 4City, що витрачає 70% прибутку на соціальні проекти. Виступає проти незаконної забудови Одеси.

Illustration
icon

Цінності

Вважаю, що головна цінність – це за будь-яких обставин залишатися чесною, порядною та вірною своїм принципам людиною.

icon

Цілі

Глобальна ціль – зробити життя громадян України насправді комфортним. Для цього треба побороти стару політичну систему з тотальною корупцією, підготувати законодавчу базу для якісних і системних змін у державі та допомогти президенту реалізувати його програму.

icon

Соціальна відповідальність

Депутат – людина, яка завжди повинна перебувати під пильним оком громадськості. Жодної недоторканності. Якщо депутат зраджує принципи своєї передвиборчої програми, втрачає довіру свого виборця чи демонструє недостойну поведінку, він має бути відкликаний. Незалежно від того, депутатом якого рівня він є.


Зв’язатись за телефоном
+38 067 1893124

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності